Cypr Płn. - gwarancja 8% zwrotu inwestycji!

Mieszkanie na sprzedaż
1 084 000 PLN , Pow. 124 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
124 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Yeni Iskele Grand Sapphire , Sakarya Sk
Rok budowy:
2024
Piętro:
4 na 32
Numer oferty:
703784
Cena za m2:
8 742 PLN
MEG Real Estate prezentuje apartamenty na sprzedaż w sercu Morza Śródziemnego stworzone przez NorthernLAND.  Inwestycja Grand Sapphire Resort and Residences składa się z 3 wysokich budynków wznoszących się do 32 pięter, 7 niższych budynków o czterech piętrach oraz 5* hotelu z casynem. W ofercie są różnorodne apartamenty gotowe do różnych potrzeb i stylu życia - kawalerki, apartamenty z 1,2 i 3 sypialniami. Jasne, przestronne przestrzenie mieszkalne są zaprojektowane tak , aby czerpać wszystkie naturalne barwy i świeże powietrze, jakie zapewnia śródziemnomorskie środowisko. 
Doskonałe wykończenie wnętrz od lśniących płytek ceramicznych po najwyższej jakości drewno i wyselekcjonowane dodatki. Przestrzenie mieszkalne są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami estetycznymi i technologicznymi, aby czuć się komfortowo. 
Kompleks oferuje największy basen na Cyprze bez krawędzi (ok 7000 m2), restauracje, kawiarnie, basen i bar na dachu, SPA, klub sportowy, casino, klub dla dzieci, kina wewnętrzne i zewnętrzne oraz centrum handlowe. 
Cena mieszkania zawiera pełne umeblowanie i wyposażenie, od sztućców po sprzęt AGD i RTV.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

MEG Real Estate
Biuro nieruchomości
ul. Legionowa 14/16 lok. 1 
15-099 Białystok
Doradca ds. nieruchomości
Eliza Markiewicz
Tel. 723 990 908
Nieprawidłowy adres E-mail