Działka nad jeziorem Rajgrodzkim* Stacze*3001m2*

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
499 000 PLN , Pow. 3 001 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 001 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Stacze
Numer oferty:
698640
Cena za m2:
166 PLN

POSZUKUJESZ DZIAŁKI NAD JEZIOREM Z POMOSTEM i WIATĄ WIDOKOWĄ?


Meg Real Estate oferuje do sprzedaży działkę nad jeziorem o numerze 115/12 obręb 15 w miejscowości STACZE gmina KALINOWO, powiat Ełcki, o metrażu 3001 m 2.
Jest to piękna płaska działka w kształcie prostokąta o wymiarach 48 m x 63 m. Do powyższej działki przynależy udział do drogi i działki z dostępem do linii brzegowej jeziora Stackiego nr 115/15.
Działka w miejscowym planie zagospodarowania jest przeznaczona jako teren ML: do zabudowy rekreacji indywidualnej. Na powyższej działce można postawić 1 dom całoroczny o metrażu do 350 m2 oraz  1 budynek gospodarczy. Do nieruchomości doprowadzony jest w gruncie prąd z osobną skrzynką mieszczącą się na granicy działki. W niedalekiej odległości w drodze asfaltowej gminnej wsi Stacze znajduje się wodociąg i kanalizacja.

Linia brzegowa dostępu do jeziora ma długość 37 m. Do właścicieli należy wiata widokowa ze zjawiskowym widokiem na panoramę jeziora i lasu oraz 2 pomosty, przy których można cumować łodzie i żaglówki.

Działka znajduje się w odległości:
-26 km od Ełku,
-32 km od Augustowa,
-108 km od Białegostoku,
-256 km od Warszawy jadąc drogą S8 i Via Baltica S61.

Działka leży nad odnogą jeziora Rajgrodzkiego o nazwie Jezioro Stackie, na której obowiązuje strefa ciszy, gdzie można pływać tylko żaglówkami i łodziami z silnikiem elektrycznym. Jednakże na większej części tego jeziora, którego powierzchnia wynosi 1503 hektary, można pływać korzystając z silników spalinowych o mocy do 5 KM ;)
Nad jeziorem Rajgrodzkim znajdują się ośrodki wypoczynkowe takie jak np. ,,Łoś", ,,Knieja", ,,Łabędź" . ,,Hotel RAJ" oraz Jacht Club ,,ARCUS" znajdują się w mieście Rajgród.  Do tych obiektów można z działki dopłynąć łódką z napędem, żaglówką lub kajakiem.


OTOCZENIE
Malownicza wieś Stacze znajduje się przy lesie nad rzeką Małkiń, która wpada do jeziora Stackiego połączonego z jeziorami: Białe, Rajgrodzkie oraz Przepiórka. Jezioro Rajgrodzkie wraz z odnogami znajduje się na 18 miejscu listy największych jezior w Polsce. Głębokość maksymalna wynosi 52 m.

Jeżeli ktoś lubi wędkować, to jest to idealne miejsce do tego rodzaju pasji.
Występują tu m.in. takie ryby jak: płocie, liny, szczupaki, okonie, karasie, leszcze i węgorze.

Wielu obecnych mieszkańców, pochodzących głównie z Warszawy i Białegostoku wykupili już i odrestaurowali wiele starych domów we wsi, doceniając walory tego miejsca, spokój i możliwość sielskiego życia.

W Staczach odbywa się co roku obóz żeglarski oraz rozwija się agroturystyka.
Około 1,5 km od nieruchomości mieści się odwiedzany przez celebrytów ekskluzywny hotel ,,Spa Masuria Arte Dwór & Spa" oraz  w odległości około 300 m budowany jest kompleks luksusowych całorocznych willi Masuria Arte.
Do wsi dwa razy w tygodniu przyjeżdża obwoźny sklep z podstawowymi artykułami spożywczymi. Dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej w miejscowości Sypitki są dowożone darmowym gminnym autobusem. Do miejscowości STACZE dwa razy dziennie kursuje autobus podmiejski jadący do Ełku i z powrotem.

JEŻELI CHCIAŁBYŚ MIESZKAĆ I WYPOCZYWAĆ NA PLAŻY SPĘDZAJĄC CZAS WSPÓLNIE Z RODZINĄ I ZNAJOMYMI, TO TA DZIAŁKA JEST DLA CIEBIE !

 

Zapraszamy na prezentację! O więcej ofert pytaj naszego doradcę!

Monika Mickiewicz
Tel: 799-016-096
MEG Real Estate
Biuro Nieruchomości
ul. Legionowa 14/16, lok 1
15-099 Białystok

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.Nieprawidłowy adres E-mail