O nas

Nasi Agenci specjalizują się w wielu obszarach

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie:

Sprzedaż
Aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące efekty, bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Korzystamy z innowacyjnych technik sprzedaży, jesteśmy zaangażowani w różnorodne formy promocji, a także dbamy o odpowiednią ekspozycję oferty.

Kupno
Dokładamy wszelkich starań, aby nieruchomość była dopasowana do Twoich potrzeb.
Przeprowadzamy ze sprzedającym szczegółową ankietę, w której zostają zawarte odpowiedzi na najistotniejsze dla Ciebie pytania. Dostarczamy również pełną dokumentację zdjęciową oraz plany powierzchni.

Wynajem
Wynajem może sprawiać sporo trudności dla osób, które nie posiadają wieloletniego doświadczenia w tym zakresie. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Dołożymy wszelkich starań, by zadbać o Twoje bezpieczeństwo. 

Najem
Poszukiwanie nieruchomości, która odpowie na Twoje potrzeby, jest niezwykle czasochłonne. Zajmiemy się poznaniem specyfiki dzielnic i osiedli w poszczególnych częściach miasta, aby dobrać jak najlepszą ofertę. Dzięki naszemu wsparciu zaoszczędzisz czas, energię i otrzymasz propozycje, które będą starannie wyselekcjonowane tak, by sprostać Twoim wymaganiom.

Wycena
Szczegółowo rozpatrzymy i wycenimy ofertę w sposób profesjonalny, bazując na najistotniejszych czynnikach, mających wpływ na końcową cenę, takich jak m.in. stan techniczny, ceny rynkowe czy lokalizację.

Porady
Nasz zespół tworzą specjaliści, posiadający bogatą wiedzę o nieruchomościach oraz wszelkich aspektach związanych z zagadnieniami z tego tematu. Oferujemy m.in. porady notarialne, kredytowe, a także dotyczące spraw formalnych i aranżacji wnętrz.

Poznaj naszych Agentów

Jesteśmy w tym najlepsi!

Compare