Piękna działka ROD* 4330m2*Dom*Sad*Basen*Zabłudów*

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
149 000 PLN , Pow. 4 330 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
4 330 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zabłudów , Grzegorza Chodkiewicza
Numer oferty:
769598
Cena za m2:
34 PLN
Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż dwie połączone działki o powierzchni 4330 m2 znajdujące się na terenie Stowarzyszenia Ogrodu Działkowego SOD "Rafałówka" przy alejce Daliowej, leżącej na granicy miasta Zabłudów, jadąc w kierunku Dobrzyniówki.
Nieruchomość leży od granic miasta Białegostoku w odległości zaledwie 14 km.

Działka jest zagospodarowana i całkowicie ogrodzona, od drogi płotem z cegły klinkierowej z metalowymi przęsłami, z innych stron siatką. Do działki prowadzą dwie bramy wjazdowe.
Na działce zbudowany został dom z kominkiem oraz poddaszem o wymiarach około 5m x 7m. Na parterze znajduje się pokój dzienny z kominkiem, kuchnia i sypialnia. Do domu przylega duży drewniany taras oraz przy wejściu weranda. Poddasze nie jest zagospodarowane.
Dom nadaje się do remontu!
Na działce doprowadzony jest prąd. Wykopana jest studnia głębinowa (z pompą). Nie ma łazienki z WC, jest natomiast tzw. wychodek. Jest prysznic zewnętrzny z wodą ogrzewaną przez słońce.

Na terenie działki znajduje się las, gdzie rosną grzyby oraz piękny owocujący sad z jabłoniami, śliwkami, wiśniami, malinami oraz czarną porzeczką.
Właściciele wybudowali murowany basen oraz niezbędne dodatkowe budowle gospodarcze takie jak: domek letni, wiata na samochody oraz składzik na kosiarki i narzędzia ogrodowe.
Opłata za działkę wynosi obecnie 1020 zł za rok.

Otoczenie
Teren całego kompleksu działek SOD ,,Rafałówka" jest w całości ogrodzony, monitorowany i pięknie zagospodarowany. Do kompleksu działek prowadzi brama rozsuwana na pilot.
Na jego terenie znajduje się wspólna świetlica, w której odbywają się biesiady właścicieli działek oraz staw z kładką, z alejkami lawendowymi oraz domkami dla owadów. Środki na ten cel pozyskane zostały przez Zarząd z funduszy Unii Europejskiej. Otoczenie jest bardzo przyjemne i zadbane przez mieszkańców i zarządcę.
Miłe i spokojne sąsiedztwo pochodzi głównie z Białegostoku.

Jest to ciche i urocze miejsce pozwalające odetchnąć w pięknym otoczeniu.

Ogród, basen i dom wymaga pracy i nakładów, jednakże po wykonaniu niezbędnych prac można przez wiele lat czerpać radość z posiadania takiego miejsca!

Nie trzeba wyjeżdżać na wakacje mając taką działkę z basenem!

Zapraszamy na prezentację! O więcej ofert pytaj naszego doradcę!

Monika Mickiewicz
Tel: 799-016-096
MEG Real Estate
Biuro Nieruchomości
ul. Legionowa 14/16, lok 1
15-099 Białystok

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.

Nieprawidłowy adres E-mail