*Dom+dwa garaże+komórka-30 minut od Białegostoku*

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
269 000 PLN , Pow. 70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Janów , Sokólska
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
846744
Powierzchnia działki:
4 700 m2
Cena za m2:
3 843 PLN

MEG Reale Estate prezentuje Państwu na sprzedaż drewniany dom, pokryty sidingiem wraz z budynkami gospodarczymi, który jest usadowiony na działce o powierzchni 4700 m2 w miejscowości Janów, w powiecie sokólskim, woj. podlaskie.

Budynek mieszkalny o powierzchni ok. 70 m2 składa się z:
- jasnej kuchni z oknem i piwniczką,
- czterech pokoi,
- przedsionka z wejściem do łazienki z WC,
- niezagospodarowanego strychu.

Dom posiada centralne ogrzewanie na drewno i węgiel z rozprowadzeniem na cały dom, jak również w pokojach niezależne piece kaflowe, które zachowane są w bardzo dobrym stanie. Pokrycie dachowe to blacha trapezowa.
Na posesji znajdują się dwa budynki murowane. Jeden niższy (nazywany chlewkiem), jest podzielony na dwa niezależne pomieszczenia. Drugi budynek tzw. stodoła jest niepodzielona i posiada dwie duże bramy wjazdowe. Może służyć jako dwa garaże. Na działce znajduje się czynna studnia.
Dom jest wyposażony w następujące media: prąd, woda i kanalizacja.
Działka jest częściowo ogrodzona siatką. Część nieogrodzona działki była kiedyś uprawiana i prowadzi aż do małej rzeczki. Stosunkowo bliska odległość do większych miejscowości powoduje, że lokalizacja wśród naturalnych widoków jest atrakcyjna. Osiedlają się nowi mieszkańcy szukający spokoju a wokół nieruchomości powstają nowoczesne domy. Nowy właściciel nieruchomości może otrzymać na termomodernizację budynku dofinansowanie z programu: ,,Mój prąd" oraz ,,Czyste powietrze."


Janów to niewielka miejscowość gminna na terenie której znajduje się szkoła podstawowa, średnia, bank, kawiarnia oraz sklepy spożywcze i przemysłowe. Godny uwagi jest zabytkowy kościół św. Jerzego powstały w latach 1899-1904. Położona jest w niedalekiej odległości od zalewu w Korycinie. Odległość od Białegostoku wynosi 44 km, od Suchowoli 16 km. 
Ciekawostką jest, że w Janowie znajdowała się niegdyś popularna wśród miłośników muzyki disco polo dyskoteka ,,Panderoza", przedstawiona m.in. w filmie pt.: ,,U Pana Boga za piecem".Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.

Oferta jest dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Monika Mickiewicz
MEG Real Estate
Tel: 799 016 096
Biuro Nieruchomości
ul. Legionowa 14/16, lok.1
15-099 Białystok

------------------------------------
Oferujemy pomoc w znalezieniu optymalnego rozwiązania kredytowego bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeżeli ta oferta nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt. Zapewniamy profesjonalną pomoc w znalezieniu najlepszej nieruchomości.

 

Nieprawidłowy adres E-mail