Agent List

MEET OUR AGENTS

WE HAVE PROFESSIONAL AGENTS

Katarzyna Sienkiewicz

Katarzyna Sienkiewicz

5 Nieruchomości

Pracuje w branży dopiero od kilku miesięcy, jednak to nie przeszkadza jej w  osiąganiu sukcesów sprzedażowych. W przeszłości miała własny sklep, a także zajmowała się branżą artystyczną - pracowała w domu kultury, gdzie  organizowała eventy, festyny i rodzinne spotkania. Po urlopie macierzyńskim przeglądałam ogłoszenia o pracę. Natrafiłam na ofertę biura MEG, poszłam na rozmowę… i tam już zostałam. W swojej pracy najbardziej ceni kontakt z ludźmi i intensywne tempo, które ta branża narzuca. Dokłada wszelkich starań, aby każdy projekt był doprowadzony do końca w sposób profesjonalny. Czerpie dużą satysfakcję z ukończonych realizacji.  Prywatnie jestem mamą trzech córek. Lubię książki obyczajowe, pracę w ogrodzie, kino, a przede wszystkim operę. Chciałaby postawić na rozwój i szkolenia, aby nieustannie pozyskiwać nową wiedzę i doskonalić się w swoim fachu. Ma nadzieję, że MEG REAL ESTATE będzie nieustannie zdobywać zadowolonych klientów.

Eliza Markiewicz

Eliza Markiewicz

19 Nieruchomości

Nieruchomościami zajmuje się od ponad 4 lat. Tematem zainteresowała się przypadkiem - kupiła dom od kolegi, który był agentem nieruchomości i… postanowiła, że jest to coś, czym chciałaby się zajmować zawodowo. Wcześniej pracowała jako doradca klienta biznesowego, kierownik sklepu, a także doradca do spraw trudnego klienta. To doświadczenie sprawia, że doskonale odnajduje się w relacjach z klientem i wie, jak sprostać nawet największym oczekiwaniom. Prywatnie jest mamą 2 dzieci - chłopca i dziewczynki - stawia na sport i zdrowy tryb życia, a także rozwój osobisty. Chętnie czyta książki, biega, a także żegluje. Nie obce jest jej również morsowanie. Chciałabym, aby MEG REAL ESTATE było marką rozpoznawaną na rynku ogólnopolskim i europejskim pod względem rzetelności i profesjonalizmu.

Małgorzata Grodzka

Małgorzata Grodzka

3 Nieruchomości

W nieruchomościach pracuje od około 3 lat, a tematem zainteresowała ją koleżanka Eliza, z którą zdecydowały się otworzyć MEG REAL ESTATE. Ma wykształcenie pedagogiczne, co nie przeszkodziło jej, by odnaleźć się w zupełnie innej branży. W swojej pracy docenia możliwość nieustannej nauki, poznawanie nowych osób, a także energię, którą napędza kontakt z współpracownikami. W firmie specjalizuje się w home stagingu - zna wszelkie nowości dekoracyjne, a  także triki, które sprawiają, że dom lub mieszkanie nabierają nowego charakteru i podnoszą standard nieruchomości. Przykłada wagę do zdjęć i wizualizacji, korzystając z usług jednego z najlepszych fotografów w mieście.   Prywatnie jestem panią domu i aktywną mamą kilkuletniego chłopca. Stawiam na rozwój, nie zapominając o rodzinie i cieple domowego ogniska. Chciałaby, aby MEG REAL ESTATE nieustannie się powiększało i zdobywało coraz większą renomę wśród zadowolonych klientów.

Compare